Survivor Kim Elendi ? Dün Gece – En Son – Son Dakika

Survivor En Son Kim Elendi ? Dün Gece yapılan eleme sonrası adaya veda eden son isim kim oldu ? Bu akşam izleyicilerin merakla beklediği Survivor 2020’de elenen adaya veda eden kim ? Survivor 2020 adadan en son kim gitti ? Bu hafta elenen kim oldu ?

Sizler için her eleme sonrası elenen isimleri bu sayfa altında güncel şekilde tutmaya çalışacağız. Adaya en son veda eden elenen isimleri sıralı şekilde yazının devamında bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler Kadrosu

Survivor 2020’de bu gece eleme heyecanı yaşandı. Yeni gelen düzenlemelerle birlikte eleme adayı olan yarışmacı belirlendikten sonra dokunulmazlık oyununu kaybeden takım da SMS oylamasını katılıyor. SMS sonuçlarında en yüksek oyu alan iki isim adadan elenecek iki kişiyi daha açıklıyor. Elenecek kişiler belirlendikten sonra potaya giren üç isimden biri adaya veda ediyor. Peki Survivor 2020’de en son kim elendi ? Adaya dün gece veda eden isim kim oldu ?

Survivor’da elenen son isim belli oldu ! TV8 ekranlarında karantina sürecinde evlerinde yüksek izleyiciye ulaşan Survivor’da bu akşam eleme heyecanı vardı. Dokunulmazlık oyunu sonrası oylama yapılıp haftanın ilk elenen adayı belirlendi. Sonrasında ise SMS ile yüksek oy alan isimler diğer eleme adaylarını belirledi.

28 Nisan Salı Survivor En Son Kim Elendi ?

Survivor’da bu hafta belirlenen ilk eleme adayları Gizem ve Yunus Emre olmuştu. SMS oylamasında belirlenen haftanın birincileri ise Ünlüler takımından Aycan Yanaç ve Mert Öcal olmuştu. Aycan, eleme adayı olarak Ersin Korkut’u, Mert ise Sercan Yıldırım’ı eleme adayı olarak gösterdi. Böylelikle ünlüler takımında haftanın eleme adayları Sercan, Ersin ve Yunus Emre olmuş oldu.

Gönüllüler takımında ise en yüksek puana sahip isimlerden Cemal Can, Yasin’i eleme adayı olarak gösterdi. Barış ise Ardahan’ı aday göstererek gönüllüler takımındaki eleme adayları da belirlenmiş oldu. Gönüllüler takımındaki bu haftanın eleme adayları ise Yasin, Gizem ve Ardahan olmuş oldu. Survivor Hayatı Biten İsim sms oylamasından en az puanı alan yarışmacı olacak.

Elenen isim ise Gizem oldu.

survivor en son elenen kim oldu dün gece kim gitti ? gizem


İlginizi Çekebilir : Survivor Mert Öcal Kimdir Aslen Nerelidir ? 


7 Nisan Salı Survivor Dün Gece Kim Elendi ?

Ekranların uzun soluklu ve heyecanlı yarışmalarından Survivor 2020’de 7 Nisan haftası ada konseyinde eleme heyecanı yaşandı. Bilindiği üzere her hafta salı günlere eleme yapılıyor. 7 Nisan haftasında belirlenen eleme adayları Mert, Parviz ve Ersin olmuştu.

Survivor Elenen İsim Parviz oldu.

Parviz Abdüllayev

survivor kim elendi gitti veda eden isim parviz

31 Mart Salı Survivor En Son Kim Elendi ?

33. bölüme denk gelen eleme konseyinde yine sıcak anlar yaşandı. Haftasonu ilk eleme adayı olarak Yunus Emre gösterilmişti. SMS oylaması sonra iki eleme adayı daha belirlendi. Son olarak eleme adayları Yasin Obuz, Yunus Emre ve Burak olarak belirlenmiş oldu. Peki adaya veda eden isim kim oldu ? Survivor 2020 elenen isim Burak Yurdugör oldu

Survivor 2020 Elenen İsimler Yarışmacılar

 • Burak Yurdugör
 • Ceyhun Uzun
 • Derya Can
 • Erman Altıkardeş
 • Ezgi Hocaoğlu
 • Fatma Günaydın
 • Gizem Birdan
 • İlayda Velibeyoğlu
 • İrem Akın
 • Makbule Karabudak
 • Meryem Kasap
 • Parviz Abdullayev
 • Şaziye İvegün Üner
 • Tayfun Erdoğan
 • Tuğba Melis Türk
 • Uğur Pektaş

Survivor Eleme Günü Ne Zaman ?

Survivor’da eleme ne zaman olacak çok merak ediliyor. Eleme günleri genellikle salı günü yapılması beklenmektedir. Yeni format sonrası SMS sonuçlarının alınması ve 2 yeni eleme adayının daha belirlenmesinin ardından haftaiçi eleme yapılmaktadır. Survivor SMS halk oylaması ne zaman ?

Survivor Kim Diskalifiye Oldu ?

Survivor 2020’de birleşme partisi öncesi bazı sıcak olaylar yaşandı. Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından diskalifiye olan bir ismi açıkladı. Gönüllüler takımından diskalifiye olan ismin yerine de Ünlüler takımından bir kişinin transfer edileceğini duyurdu.

Diskalifiye olan isim Meryem Kasap oldu.

Daha öncede sakatlık nedeniyle birçok kişi Survivor’a veda etmişti. İşte o isimler.

Survivor 2020 Diskalifiye Olanlar

 • Meryem Kasap
 • Şaziye İvegin Üner
 • Uğur Pektaş
 • Erman Altıkardeş
 • Fatma Günaydın

Bu arada hatırlatmakta fayda var. Koronavirüs nedeniyle elenen veya diskalifiye olanlar Türkiye’ye dönemiyor. Corona virüsü tedbirleri yüzündenden Dominik ülke giriş çıkışları kapatıldı. Dominik’te belirli bir alanda yaşayan yarışmacılar salgından uzak bir şekilde yarışmaya devam etmekteler.

Survivor Panaroma sunucularından Hakan Hatipoğlu, Dominik’ten döndükten sonra 14 gün karantinada kalmıştı.

Her hafta verilen mücadele sonrası bir yarışmacı yarışmaya veda etmek zorunda. Yeni konsept gereği takımlar kendi içlerinden de aday çıkarabilmekteler. Bu veda adaylara bağlı oluyor. Ünlüler takımı konseye gidiyor ve bir eleme adayı belirliyorlar. Daha sonrasında gönüllüler takımı konseye gidip yine kendi içlerinden bir eleme adayı belirliyorlar.

İki takımdan en çok oyu alan isimler ise iki eleme adayı daha belirleyerek toplamda 6 adayı eleme konseyine taşımış oluyorlar. Eleme adayı olan bu 6 isimden en az puanı alan kişi yarışmaya veda etmiş oluyor.

Survivor Elemeler İle İlgili Yorumlar

Survivor Elemeler sonrası da izleyicilerden komik yorumlar gelmeye başladı. Birbirinden ilginç survivor yorumları.

Neden herkes Gizem’in gitmesini istiyor gerçekten anlamıyorum. Oradaki en istikrarlı yarışmacı Gizem. Her oyun 2 de 0 yapmak kolay mı

 

Yasin kötü yorumları önemseme sen daha kötülerini hak ediyorsun.

 

Arkadaşlar yeter artık ! Yasin ve Nisa için o kadar çok kötü yorum var ki beğenmekten yoruldum.

 

SMS’te ilk ikiye girmeyi bekleyen Yasin’in her hafta aday olması jkdhdfmhfd

 

Barış SMS’te birinci çıkınca ünlülerin yüz ifadesi gecemi güzelleştiriyor.

Elenen isimlerle ilgili düşüncelerinizi yorumlardan bizlere ulaştırabilirisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir