Netflix Türkiye Hesap Açıklamalarını Değiştirdi : Nekşfliş

Nekşfliş, şu sıralar sosyal medyanın yeni gündemi olmuş durumda. Sosyal medya fenomenlerinden Murat Övüç, instagram hesabından attığı hikayesiyle sosyal medyanın gündeminde. Koronavirüs salgını nedeniyle “Evde Kal” çağrılarına uyan Murat Övüç, takipçilerinden film izlemek için Netflix konusunda yardım talebinde bulundu.

Övüç, bu yardım talebini dile getirirken Netflix yerine Nekşfliş kelimesini kullanmasıyla sosyal medyanın gündeminde kendine yer buldu.

İlgini Çekebilir : En İyi Türk Netflix Dizileri IMDB Puanı 7.5 Üzeri

Bu tarz gündem hareketlerinde hızlı aksiyon alan Netflix Türkiye ise sosyal medya hesaplarındaki açıklamalarını “Netflix ya da Nekşfliş” olarak hızlıca değiştirerek gündeme dahil oldu 🙂

Murat Övüç aslen nerelidir ? kaç yaşında ? evli mi ? gibi soruları da yazımızın devamında bulabilirsiniz.

murat övüç kimdir ? netflix nekşfliş tiktak motorize yanık karılar

Murat Övüç Kimdir ?

Kendisi 1968 İstanbul doğumludur. 4 Kardeşi bulunan Murat Övüç, ailenin en küçüğüdür. Sosyal medya fenomenliği öncesinde tarot falları bakmış ve yaşam koçluğu yapmıştır. 2018 yılında Picasso yayınları tarafından  Yanık Görümce isminde bir kitabı da yayımlanmıştır. Pertevniyal Lisesi mezunu olan Övüç, Bahçeşehir Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur.

Murat Övüç Nereli ?

Murat Övüç aslen Van’lıdır. Doğum yeri İstanbul olan sosyal medya fenomeni 30 yıldan fazladır Fatih’te yaşamıştır.

Murat Övüç Evli Mi ?

7 sene süren evliliğinin ardından boşandığını dile getiren Övüç’ün bu evliliğinden bir de oğlu vardır.

Murat Övüç İnstagram Hesabı

Şu sıralarda ise sosyal medya fenomeni olarak sıklıkla sosyal medya gündeminde bulunmakta. Kendisi sosyal medya hesaplarından ayrıca yardıma muhtaç insanlara yardım kampanyaları da düzenlemekte. Instagram hesabından Mart 2020 itibariyle 1.5 milyon takipçisi bulunuyor. Aşağıdaki adresten instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Murat Övüç Nekşfliş Videosu

https://www.instagram.com/p/B-Sb0xChjbT/

Koronavirüs sebebiyle ülkemizde herkesin seferber olduğu Evde Kal çağrısına da dahil olan Murat Övüç, bu videosu ile de çok fazla gündem olmuştu. Kendine has üslubu ve farklı çıkışlarıyla çok fazla izlenme sayılarına ulaşan Murat Övüç’ten Evde Kal çağrısı…

https://www.instagram.com/p/B-G9DTABMP-/

“Kız yanık karılar, bu tek yaşayan kadınlar.. Bütün kadınları söylemiyorum. Evde edepli oturan hanımlara demiyorum, hanımefendileri kastetmiyorum. Onlara sonsuz saygım var. Bu motorize grubu, tiktak grubu kızlar evde oturup herifleri evinize çağırıyorsunuz. Korono var korono. Geçicek senden ona ondan bir başkasına. Rahat bırakın herifleri yanık karılar..”

Güncel : Türkiye’de Koronavirüs Vaka Sayısı Kaç Oldu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir