MasterChef Somer Şef Kimdir ? Somer Sivrioğlu Aslen Nerelidir ?

MasterChef Somer Şef kimdir sorusu bu sıralar çok fazla soruluyor. Bizde sizler için Somer Şef ile ilgili merak edilenleri soru/cevap şeklinde sıraladık. Tv8’de yayınlanan ve izleyicileri ekranlara kitleyen popüler yemek yarışması MasterChef Türkiye jürilerinden Somer Şef Avustralya’da kariyerine devam etmektedir.

SON DAKİKA – MASTERCHEF KİM ELENDİ ?

Somer Sivrioğlu şuanda Sydney’de Efendy isminde bir restoranı bulunmaktadır. 1995 senesinde akademik alanda ilerlemek için Avustralya’ya giden ünlü şef, master yaptığı yıllarda şeflik kariyerine başlamıştır. Belli bir süre restaurant zincirlerinde yöneticilik yaptıktan sonra klasik Türk mutfağına ait lezzetleri menüsünde bulunduran bir restoran açmıştır.

Somer Sivrioğlu Kimdir ?

2020 MasterChef Türkiye jüri üyeleri arasında yer alan Somer Sivrioğlu 1971 doğumludur.

Somer Şef Nereli ?

Somer Sivrioğlu İstanbul doğumludur.

MasterChef Somer Sivrioğlu Aslen Nerelidir ?

Yıllar önce dedesinin Eskişehir’de hamam ve otelini satarak İstanbul’a geldiği bilinmektedir. Bu bilgilere göre Somer Şef aslen Eskişehir’lidir diyebiliriz.

Somer Şef Instagram Hesabı ?

Somer Sivrioğlu ile arattığınızda offical olarak ilk hesap kendisine ait. Alttaki görselden direkt olarak Somer şef instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/CEZhUEvA-0s/

Somer Şef Kaç Yaşında ?

Somer Sivrioğlu 25 Mayıs 1971 yılında dünyaya gelmiştir. Şuanda (2020) Somer Şef 49 yaşındadır.

MasterChef Somer Şef Eşi Kimdir ?

MasterChef jüri üyelerinden Somer Şef, Aslı Sencer ile evlidir.

 

Somer şef ile ilgili diğer tüm merak edilenleri bu yazımızda soru cevap şeklinde derlemeye devam edeceğiz. Sizin de ünlü şef ile ilgili merak ettiğiniz sorular var ise yorum kısmından veya sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaştırabilirsiniz.

Hatta yazıya eklemek istediğiniz soru/cevaplar var ise yine bizlere yorum kısmında ulaştırabilir yazımıza katkıda bulunabilirisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir