Kırmızı ruj nasıl kullanılır?

Sadece bir kırmızı ruj ile yeteri kadar dikkatleri üzerine çekebilirsin. Peki ama nasıl? Kırmızı ruj nasıl kullanılır?

1. MAKYAJINIZIN GERİ KALANINI DÜŞÜNÜN.

Kırmızı dudak ve pembe bir allık takabilir misin? Allık doğal bir sifon olarak kullanıldığı sürece evet diyoruz – mükemmel pembe yanakları, kırmızı dudakları ve kedi gözü astarını düşünün.

2. DUDAK KALEMLERİ DÜŞMANIN DEĞİL.

Dudak rengimizin sıyrıldığı günler geride kaldı ve o 80’ler çizgisiyle kaldığımız günler geride kaldı… Ekstra güç ve gönül rahatlığı için kırmızı bir astar kullanın, ancak tüm dudağı renklendirin. Pürüzsüz bir görünüm için bu kadife dudak kalemi deneyin.

Kırmızı ruj nasıl kullanılır?

3. BIRAKIN KONUŞMAYI DUDAĞINIZ YAPSIN.

Gündüz bakışı ise, göz makyajınızı basit tutun. Dumanlı bir göz ve kırmızı dudak oldukça iyi bir ifadedir, bu yüzden muhtemelen en iyisi akşam için saklanır.

4. BÜTÜN GÖRÜNÜŞÜNÜ UNUTMA.

Ne giydiğinizi düşünün. Ve buna aksesuarlar da dahildir. Genellikle keskin bir kırmızı dudak, tamamen siyah bir kıyafet için mükemmel bir kaldırıcı ve göz makyajı yapmadan harika bir ifade olabilir. Kırmızı giyiyorsanız, çok uyumlu görünmek istemiyorsanız farklı tonda kırmızı ile hafifçe çarpıtmayı deneyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: En İyi Türk Makyaj Markaları

5. KIRMIZI DUDAKLARIN HER ZAMAN KALIN OLMASI GEREKMEZ.

Daha ince ve doğal bir renk için önce biraz balsam uygulayabilir, ardından parmağınızla merkezden başlayıp dışa doğru hafifçe dokunarak ruj ekleyebilirsiniz – bu daha çok lekeli bir dudak görünümü yaratacaktır. Dolayısıyla, mermideki renk parlak görünüyorsa, önce% 50 daha az yumrukla deneyebilirsiniz.

6. KENDİ RENGİNİZLE EŞLEŞTİRİN.

Cilt tonunu, göz rengini düşünün – hepsi bir fark yaratır. Cesur parlaklıklar, koyu ten tonlarına karşı harika görünür. Mavi-kırmızılar (klasik sütun kutusu gölgesi gibi) dişlerinizi daha beyaz gösterebilirken, bu sezonun turuncumsu-kırmızıları bronzluk ile harikadır. Hepsini deneyin – ten renginize hayat veren doğru olanıdır.

Kırmızı ruj nasıl kullanılır?

7. DOKU DA ÖNEMLİDİR.

Kırmızı giymekten endişeleniyorsanız, şeffaf bir doku deneyin – daha az bağlılık hissi veriyorlar. Clinique ve Bobbi Brown, nemlendirici tombul çubuk dudak tonları ve şeffaf dudak renkleri gibi gerçekten harika tüllere sahiptir.

8. ‘BİR’İ’ BULURSANIZ HİÇBİR KURAL YOKTUR.

Sonuç olarak, sevdiğiniz bir gölge bulursanız gerçekten hiçbir kural yoktur. Ve sizin için doğru kırmızı olduğunu nasıl bileceksiniz? Doğru görünecek ve hissedecek.

Kahvenin Cilde Faydası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir