İyonik Ayak Detoksu Nedir?

İyonik Ayak Detoksu Nedir? İyonik  ayak detoksu, vücuttaki zararlı toksinleri ve ağır metalleri ayaklar yoluyla doğal olarak ortadan kaldırır. Bu detoks ile daha popüler güzellik ürünlerinde hava kirlilik, sağlıksız diyet seçimler ve hatta kimyasallardan toksinler menşeli vücutlarını kurtulmak isteyen kişilerle hale gelmektedir.

Sonuç? Kendinizi daha rahat, odaklanmış ve dengeli hissedeceksiniz. Bu ağrısız bir süreçtir, ancak bazı insanlar yüksek miktarda toksisiteden muzdarip olduklarında biraz rahatsızlık hissedebilirler. Bazıları ayak detoksu seansından sonra çok yorgun hissedebilir veya hafif baş ağrıları çekebilir. Hidratlı kalmak için tedaviden önce ve sonra bol su içmek önemlidir.

Detoks Ayak Banyosundan Ne Beklemeli?  (İyonik Ayak Detoksu Nedir?)

Ayak banyosu, siz rahat bir sandalyede otururken gerçekleşir. Birçok insan kendini o kadar rahatlamış hisseder ki şekerleme yapar. Her seans yaklaşık yarım saat sürer ve bu süre boyunca deniz tuzu içeren suda bulunan bir modülden elektrik akımı geçerken bir karıncalanma hissedebilirsiniz. Tedavi sırasında, vücudu ve kırmızı kan hücrelerini canlandırmak için pozitif ve negatif iyonlar boşaltılır. Sonuç olarak, böbreklerinizde, bağırsaklarınızda, yağınızda, karaciğerinizde ve hatta cildinizde depolanan toksinler atılır.

(İyonik Ayak Detoksu Nedir?) Faydaları Nelerdir?

Detoks ayak banyolarının aşağıdakiler dahil birçok faydası vardır:

-Dengeli pH seviyeleri
-karaciğer detoksu
-Ağır metallerin temizlenmesi
Enflamasyonda azalma
-iç temizlik
-Karaciğer ve böbrek parazit temizliği
-Bağışıklık sistemi geliştirme
-Maya temizleme

10 yaşından büyük herkes iyonik ayak detoksuna girebilir – temel olarak, toksin birikimi olan ve onları etkili bir şekilde yok edemeyen herkes. Örneğin birçok ilaç alan kişiler bu yaklaşımdan özellikle yararlanabilir. Sağlıksız yaşam tarzları ve diyetleri olanlar da vücutlarındaki atıkları ortadan kaldırarak fayda sağlayabilirler.

Genel olarak, iyonik ayak banyoları, aşağıdakiler gibi çeşitli insanlarda birçok semptomu hafifletebilir:

-Menopoz
-Adet sancısı
-Akne
-Uyku güçlükleri
-Stres
-diş ağrıları
-Ağrı ve sızılar

Koltuk Altı Tüylerinden Nasıl Kurtuluruz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir