Great Place To Work Türkiye Şirketleri – En İyi İş Verenler

Great Place To Work Türkiye Şirketleri – En İyi İş Verenler

Great Palace To Work, Global anlamda çalışan tüm personeller içi iş kalitesini ölçen bir şirkettir. İş hayatı kalitesini çok daha iyi bir konuma getirmek isteyen şirket, zaman içerisinde toplumsal hareketin de oluşmasını sağlamıştır.

Dünya üzerinde 49 ülke ve 5 kıtada faaliyet göstermeye devam etmektedir. Bunun yanı sıra Grate Place To Work Türkiye şirketleri en iyi iş verenler konusunda da çalışmalar yapmıştır.

Güven ve personel değeri yüksek olan iş yeri kültürlerini geliştirmeyi ve kuruluşlara mükemmel iş veren olmaları konusunda da telkin vermektedir.

Global bir eğitim ve danışman şirketi olan Great Place To Work, 2020 yılında Türkiye’nin en iyi iş verenleri hakkında da bir araştırma ortaya koymuştur. En iyi iş veren unvanı alabilmek için öncelikle başvuru yapılması gerekmektedir. Başvurunun onaylanmasının ardından iş verenler bir takım teste tabi tutularak zorlu bir süreçten geçer. Yapılan testlerde çalışan personellerin iş yeri ve iş veren hakkındaki düşünceleri anonim olarak alınır. Test sonucunda gerekli incelemelerin de yapılmasının ardından şirkete bir sonuç gider. Eksik olan ya da değiştirilmesi gereken durumlar belirtilir. Bu noktadan sonra Great Place To Work, en iyi iş verenler arasına girip girmeyeceğine karar verir.

Türkiye’nin En İyi İş Verenleri

udemy GreatPlaceToWork - En İyi İş Verenler

Udemy, bilgi teknolojileri ve yazılım konusunda hizmet vermektedir. 50’ye yakın personel ile Türkiye’nin en iyi iş verenlerinden birisi olmaya hak kazanmıştır.

 

vector - GreatPlaceToWork - En İyi İş Verenler

Vector, Bilgi sektörleri ve IT danışmanlık alanında faaliyet gösteren Türk şirketidir. 2009 yılından beri faaliyet gösteren firma, bugüne kadar 3 ayrı ödül almıştır.

İnspark grate place to work türkiye şirketleri

Inspark, Bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren Türk Firmasıdır. 1990 yılından bu güne kadar oldukça başarılı işlere imza atan firma, aynı zamanda en iyi işveren unvanının da sahibidir. Bugüne kadar 3 farklı ödül almıştır.

Pixery grate place to work türkiye şirketleri

Pixery, diğer en iyi işverenler gibi bilgi teknolojileri ve IT danışmanlık alanında faaliyet göstermektedir. 29 çalışan ile beraber 2014 yılından beri başarılı bir şekilde devam etmektedir. Bugüne kadar en iyi iş veren olma konusunda 2 ayrı ödüle layık görülmüştür.

Para Biriktirmenize Yardımcı Olacak Mobil Uygulamalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir