En İyi Türk Yapımı Uygulamalar

En İyi Türk Yapımı Uygulamalar

Türk uygulama geliştiricileri tarafından tasarlanan ve en popüler indirme platformları olarak gösterilen AppStore/ Google Play tarafından seçilerek yılın en iyi Türk yapımı uygulamaları arasında yer alan uygulamaları sizin için derledik. Günlük yaşamda ihtiyaç duyulan birçok konuda kullanıcıları tatmin eden uygulamalar, müzik, seyahat, eğlence gibi konularda beklentileri en üst düzeyde karşılar nitelikte. Birçoğu tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen uygulamalar, kolayca telefonlara indirilebildiği gibi, her eğitim seviyesindeki kullanıcıya hitap etmesi açısından da oldukça popüler.

Puhu TV

puhu tv En İyi Türk Yapımı Uygulamaları

Zamansızlık sebebiyle yerli dizileri kaçıran veya reklamlara takılmadan dizi izlemeyi tercih edenlerin beğenerek kullandığı bir uygulama. Android telefonlara tamamen ücretsiz olarak indirilen Puhu tv uygulaması, en çok izlenen yerli dizileri en yüksek görüntü kalitesiyle izlemeye olanak sağlıyor. Oldukça keyifli özelliklerle donatılan uygulamada dizi filmler kategorilere göre düzenlenmiş. Böylece fazla zaman kaybetmeden istenilen diziye erişim mümkün olabiliyor. Kullanıcı isterse sevdiği dizileri işaretleyerek başlama anında bildirimler alabiliyor. Tüm android ve tabletlere uyumlu bir tasarım olan Puhu TV uygulaması Türk tasarımcıların neler yapabildiğini örneklemek açısından oldukça başarılı.

Bip Messenger

Bip Messenger En İyi Türk Yapımı Uygulamaları

Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılan WhatsApp benzeri olan bu uygulama, tamamen Türk tasarımcıların elinden çıkmış bulunan mükemmel bir uygulama. Kullanıcılara anlık mesajlaşma imkânı sunan Bip Messenger, Türkcell telefon operatörü tarafından kullanıma sunuluyor. Gelişmiş özellikleriyle dikkat çeken bu uygulamada telefona gelen bip şifresini girdikten sonra telefon rehberinde yer alan herkesle anlık mesajlaşmaya olanak sağlıyor. Çeşitli emojilerle ve özel simgelerle zenginleştirilen uygulama sayesinde yazışmaları daha keyifli bir hale geliyor.

Kaave Falı

Kaave Falı En İyi Türk Yapımı Uygulamaları

En iyi Türk yapımı uygulamaları listemizdeki bir diğer uygulamada oldukça popüler bir uygulama olan Kaave falı, özellikle kadınlar tarafından sıkça kullanılan bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak telefonlara indirilebilen bu uygulama sayesinde kahve falına baktırmak mümkün olabiliyor. Uygulamadan yararlanarak kahve falı baktırmak da oldukça basit bir şekilde gerçekleşiyor. Kullanıcı kahvesini bitirdikten sonra fincan içerisindeki kalan telvenin fotoğrafını çekerek gönderiyor. Kısa süre içerisinde gelen cevapta aşk, gündelik yaşam, maddi konular ve gelecek hakkında yorumlar yapılıyor. Ücretli ve ücretsiz olarak iki farklı servis hizmeti sunan uygulama, yorumlanan tüm falları cep telefonunda saklama özelliği de sunuyor.

Scorp

Scorp En İyi Türk Yapımı Uygulamaları

Günlük yaşama dair hemen her şeyi eğlenceli videolar vasıtasıyla paylaşmayı olanaklı kılan bir uygulama. Binlerce konu hakkında çekilen ve 15 saniyeyle sınırlı olan videoları barındıran bu uygulama, eğlenceli vakit geçirmek isteyen herkesin kolaylıkla kullanabileceği basitlikte tasarlanmış bulunuyor. Birçok farklı internet uygulamasıyla benzerlik göstermekle birlikte kendine has özelliklere de sahip olan Scorp, daha samimi bir havaya sahip olması sebebiyle her geçen gün daha geniş kitleler tarafından kullanılıyor. Yaşama dair her konuda görüşlerinizi kaydedebildiğiniz bu uygulama.

 

Yılın Otomobili Açıklandı – 2020 Avrupa Yılın Otomobili

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir