En İyi Türk Pubg Oyuncuları – Pubg Mobile

En İyi Türk Pubg Oyuncuları hem başarıları hem de yüksek izleyici kitlesine ulaşmalarına göre belirlenmiştir.

Yayına girdiği ilk günden bu yana kadar büyük bir takipçi kitlesine sahip olan en iyi Türk Pubg oyuncuları ile de sık sık kendisinden söz ettiren bir oyun. Oyun dünyası içerisinde büyük bir çığır açtı denilecek kadar büyük bir kitleye hitap etmeyi başaran bir oyun oldu. Sadece oyun dünyası içerisinde değil Youtube’u da yakından etkilemeyi başardı.

Birçok izleyici portföyüne sahip olan oyun birçok başarılı ismi beraberinde getirdi.

En İyi Türk Pubg Oyuncuları

Başarıları ile kendilerinden söz ettiren en iyi Türk Pubg oyuncularını sıralayacak olursak;

  • Barış Bra

Evde her boş anında bol bol PUBG mobile oynayan Barış, oldukça samimi tavırları sayesinde büyük bir hayran kitlesi oluşturdu. Oldukça agresif ve  konuşma tarzı sayesinde tam bir fenomen haline geldi.

  • Ersin Yekin

Oyun oynarken oldukça heyecan dolu olmasına rağmen asla argo bir kelime kullanmayan Ersin, küçük yaşlardaki izleyiciler tarafından büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Abone sayısı 1 milyona yakın hale gelen isim bir hayli adından söz ettiriyor.

  • Kozmik Karınca

Genel olarak Pubg mobile içerisine yer alan Kozmik, haritaya tek başına inmeyi tercih ederek oldukça başarılı adımlara imza atıyor. Kendisine özgü olan ” Seni gidi fare. ” sözü ve kurşun yağmuru altında kaldığı andaki ses tonu herkes tarafından beğenilen biri haline gelmesini sağlıyor.

  • PintiPanda

Bu mecra içerisinde oldukça popüler birisi haline gelen PintiPanda birçok oyunda olduğu gibi bu oyunda olan başarısı ile de dikkatleri çekiyor.

  • Mezarcı

Pubg mobile içerisinde oldukça başarısı ile dikkatleri çeken isimlerden biri de Mezarcı. Tableti sayesinde 500 bine yakın takipçisi olan isim tabletiyle beraber fenomen olmayı başardı.

  • Teneke Kafalar

Arkadaşı Osman ile beraber troll oyuncular arasında yer alan isimlerden bir tanesi de Suat. Pubg’de nasıl pusulur, kamuflajın ne gibi önemleri olduğu ve farklı oyun taktikleri ile yer alan Teneke Kafalar izleyicilerine birçok önemli detayı aktarıyor. Oyun içerisinde ciddi ilerlemek yerine daha çok dalgalar ile ilerlemeyi tercih etmeleri daha keyifli dakikalara imza atmaya yardımcı olmaktadır.

Eğer sizinde bildiğiniz ve bu listede olmasını düşündüğünüz başarılı pubg oyuncuları varsa yorum kısmından bizlere iletebilir. En İyi Türk Pubg Oyuncuları listesinde yer almalarını sağlayabilirsiniz.

En İyi Türk Oyunları listemize de göz atmak için tıkla !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir