En İyi Türk Online Market Uygulamaları

En İyi Türk Online Sanal Market Uygulamaları

Teknolojinin gelişmesi ile beraber artık hizmet sektörü de gelişime ayak uydurmaya başladı.Uzun mesai saatleri, günün yorgunluğu derken; çoğu zaman alışveriş yapabilecek kadar dahi zaman bulamıyoruz. İşte bu anlar için üretilen uygulamalar, oluşturulan şirketler var. En iyi Türk online market uygulamaları, siparişleri kısa sürede teslim edebiliyor. Mobil uygulamalar üzerinden giriş yaparak; dilediğiniz ürünleri sepetinize ekliyorsunuz. Sonrasında ise ödeme seçeneğini seçerek, sipariş veriyorsunuz. Siparişler ortalama olarak 15-45 dakika içerisinde tarafınıza iletiliyor.

Bu alanda her ne kadar yabancı firmalar olsa da, yerli firmalar çok daha başarılı işler ortaya çıkartıyor. Eğer hangi uygulama Türk diye merak ediyorsanız; işte sizin için Türk online market uygulamaları.

Getir

getir

Getir de, getirelim mottosu ile yola çıkan uygulama; şimdilik yalnızca İstanbul için hizmet veriyor. Dilediğiniz herhangi bir ürünü; motokuryeler ile kısa sürede kapınıza kadar getirebiliyorlar. Uygulama üzerinden kuryenin nerede olduğunu, ne zaman geleceğini anlık olarak takip edebilirsiniz.

İstegelsin

istegelsin

İstegelsin, 2017 yılında kurulmuş olan, Türkiye’nin En İyi Online Marketleri arasında yer almaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda sipariş verebileceğiniz geniş ürün yelpazesine sahip olan uygulamanın en dikkat çekici özelliği, diğer bir kaç online market uygulamasındaki fiyat farkına sahip olmaması. Satın alınan ürünleri hem uygun fiyata hemde kaliteli bir şekilde almanızı sağlayan istegelsin online market pazarında yerini bulmuştur.

Yemeksepeti

Yemeksepeti

Çok uzun süredir tüm Türkiye’nin yemek ihtiyacını karşılayan Yemek Sepeti, aynı zamanda market – kurye hizmeti de veriyor. Tek tık ile kapınıza kadar siparişlerinizi getiren Banabi, 7 gün 24 saat online destek de sağlıyor. Binlerce market ürünü, meyve – sebze ve yemek tek adresten; evine kadar gelebiliyor. Üstelik komisyon ücretleri de diğer uygulamalara nazaran oldukça düşük tutarda.

Migros Sanal Market

migros Sanal market

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden birisi olan Migros, bünyesinde yer alan ürünleri dilediğiniz şekilde kapınıza kadar getiriyor. Kuryenin hareketlerini, nerede olduğunu ve kaç dakika sonra geleceğini de uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. Online ödeme seçeneğinin yanı sıra, kapıda ödeme seçeneği de bulunuyor.

Glovo

glovo

Ne istersen o mottosu ile yola çıkan Glovo; binden fazla motokurye ile Türkiye’nin birçok noktasında hizmet veriyor. Yemek, market ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı; oldukça kısa süre içerisinde kapınıza kadar getirebiliyor. Bunun yanı sıra, birden fazla ödeme seçeneği de bulunuyor. Yalnızca market alışverişleri değil; aynı zamanda herhangi bir yerde unuttuğunuz bir eşyanızı da size getirebiliyor. Bu konuda sektörün ilklerinden olan Glovo,İspanya merkezlidir. En İyi Online market uygulamaları arasında yer alan uygulma Türkiye’den bu sene çekilmiştir.

İnternetten Para Kazanmanın Yolları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir