Bebeğinizin Cilt Sağlığına Uygun En İyi 5 Bebek Islak Mendili

Yetişkin insanlara nazaran daha hassas bir cilde sahip olan bebeklerimiz için kullanacağımız ürünlerde tabi ki başka. Bebek sağlığı oldukça hassas bir konu. Bebeğinizin sağlığı için sadece gıda değil kullandığınız tüm ürünlere oldukça dikkat etmeniz gerekmedir. Özellikle de, bez, mendil vb temizlik ürünlerinin içeriklerine dikkat etmeli bebeğinizin tepkisine göre devam etmelisiniz. Bir bebek için sorun olmayan bir ürün başka bir bebek için sorun olabilir. Bebek ıslak mendili dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta. Islak mendillerdeki Ph oranın bebeğin cildine uygun olması çok önemli. Ayrıca en önemlilerinden biri de kullanacağınız ürünlerde alkol, parfüm ve paraben gibi kimyasal maddelerin olmamasıdır. Bebeğinizin Cilt Sağlığına Uygun En İyi 5 Bebek Islak Mendili sizler ile;

Sleepy Zeytinyağlı

sleepy - Bebek Islak Mendili

Kaliteli ve güvenilir üretimden taviz vermeyen bir başka yerli üretim markası olan Sleepy ve ürünleri bebeğiniz için güvenle kullanacağınız ürünler üretmektedir. Özellikle bebek bezinin yanı sıra bebek ıslak mendilleri de oldukça güvenilir olan bir markadır. Ürünlerinde alkol, paraben vb. kimyasal maddeler içermediği dermatolojik ve mikrobiyolojik testler ile onaylanmıştır. Zeytinyağlı bebek ıslak mendilinin ayrıca cildi nemlendirme özelliği de bulunmaktadır.  Ayrıca, Sleepy kalitesinin yanı sıra uygun fiyat politikası ile annelerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Baby Turco Doğadan

baby turco doğadan - Bebek Islak Mendili

Türk malı olan Baby Turco Doğadan bebek ürünleri oldukça kaliteli annelerin bir numaralı tercihi. Çukurova pamuğundan üretilen bebek ıslak mendili paraben, alkol, parfüm vb. hiç bir kimyasal madde içermemektedir. Yenidoğan bebeklerin el, yüz ve genel cilt temizliği için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Molfix

molfix - Bebek Islak Mendili

Kadınların en çok tercih ettiği markalardan biri olan Molfix bebek ürünleri ile de piyasada oldukça popüler ve güvenilir. Yenidoğan ıslak mendilleri, insan cildi için en sağlıklı olan izotonik su ile üretilmektedir. Bu nedenle bebekleriniz için, özellikle hassas ciltli bebekleriniz için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Uni Baby Yenidoğan

uni baby Yenidoğan

Eczacıbaşı markasının bünyesinde yer alan Uni Baby en bilindik bebek ıslak mendil markaları arasındadır. Sentetik lif, alkol, paraben ve parfüm içermeyen bu yenidoğan mendilleri de bebekleriniz için güvenle kullanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır.

Uni Baby Cream

uni bayb cream

Uni Baby’e ait kremli ıslak mendil ise bebeğinizin cildini temizlerken aynı zamanda nemlendirmektedir. Hiçbir kimyasal katkısı olmayan bu ürünler bebeklerinizin cilt sağlığı için uygunluklarını kanıtlamışlardır.

Bebek Gelişim Aşamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir