Alper Ustagil Kimdir ? Youtube ve Stand Up Gösterileri

Alper Ustagil kimdir sorusu şu sıralar çok fazla aratılmakta. Daha önceden de çeşitli yerlerde stand up gösterileri yapan Alper Ustagil, Cem İşçiler ile birlikte Youtube üzerinden “İşin Komik Tarafı” programı ile izleyenlerin beğenisini topluyor.

Alper Ustagil Kimdir ?

Alper Ustagil, KentFM’de her sabah program yapan radyocu ve köpek eğitmenidir. Aynı zamanda stand up gösterileri yapmaktadır. Şu sıralar ise, Corona virüsünden kaynaklı karantina döneminden dolayı komedyen Cem İşçiler ile birlikte Youtube üzerinden ” İşin Komik Tarafı ” adlı yayını yapmaktadır.

alper ustagil köpek eğitmeni

Youtube Yayınları

Cem İşçiler ile birlikte İşin Komik Tarafı isimli youtube yayınları karantina günlerinde size ilaç gibi gelebilir. Gülme garantili bu yayınları izlemediyseniz hemen buradan başlayabilirsiniz.30

30 Mart 2020 akşamı başlayan yayın her akşam yeni bir konuk ile yenilenmektedir. Online talk show tadında geçen yayınlar gayet samimi hoş bir sohbet eşliğinde geçiyor 🙂

Koronavirüs nedeniyle bazen karantina ile ilgili konular bazen de gündemde yer alan ilginç haber başlıklarıyla ilgili hoş sohbet gerçekleştiremeye çalışıyorlar. Karantina sırasında Youtube kanalına geçip her bölüm farklı bir konuk davet ederek yayını devam ettirmeleri de çok başarılı.

Cem İşçiler’e ait olan youtube kanalında yayımlanan program” İşin Komik tarafı” özellikle komedi dünyasından aldığı konuklar ile gün sonunda keyifli ve bol kahkalı bir akşam geçirmenizi sağlıyor.

En çok izlenen yayımlarından biri olan ve ünlü radyocu ve komedyen Mesut Süre’nin konuk olduğu video ile yayın formatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra diğerlerinizide izlemek isteyeceksiniz. Bizden söylemesi 🙂

 

İlginizi çekebilir : En İyi İnstagram Uygulamaları

Alper Ustagil Standup Gösterileri

Çeşitli sahnelerde stand up gösterileri düzenlemektedir. Son zamanlarda BKM Açık mikrofon kadrosuna dahil olan Ustagil, BKM Mutfak Çarşı’da da tek kişilik gösterilerine devam etmektedir.

Radyo Programları

Ustagil’in her sabah saat 10’da Kent FM’de “ab+” programı da mevcuttur. Ek olarak karantina öncesi Cem İşçiler ile birlikte İşin Komik Tarafı yayınlarını radyodan devam ettiriyorlardı.

Alper Ustagil Kaç Yaşında ?

Başarılı komedyenin doğum yılıyla ilgili bir bilgiye malesef ulaşamadık. Bilenler var ise lütfen yorum kısmından yazımıza katkı sağlayabilirler 🙂

Alper Ustagil Aslen Nerelidir ?

Aynı şekilde nereli olduğuna dair herhangi bir bilgiye ulaşamadık. Memleketini bilenleri de yoruma bekliyoruz 🙂

 

Aşk 101 Oyuncuları Kimler ? – Netflix Aşk 101 Dizisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir